WITAJ WIOSNO

Początek wiosny od dawien dawna był okresem, na który ludzie wyczekiwali przez całą długą zimę. Pierwszy dzień astronomicznej wiosny to zapowiedź cieplejszych dni. Przyroda budzi się do życia, drzewa pokrywają się pąkami, listkami i kwiatami, ptaki wracają z ciepłych krajów. Nic dziwnego, że człowiek tak bardzo tęskni za tą porą roku.
21 marca świętowaliśmy w naszej szkole nadejście kalendarzowej wiosny. Dzieci z klas I – III barwnym korowodem wyruszyły na podwórko wraz ze swymi wychowawczyniami, aby symbolicznie pożegnać zimę a, przywitać wiosnę. Starsze klasy IV-VI szukały wiosny w terenie. Nauczyciele przygotowali dla starszaków wiele atrakcji miedzy innymi zabawę w podchody. Podzieleni na 9 grup wraz z wychowawcami wyruszyli na ulice Stawigudy. Drużyny miały za zadanie odnaleźć i wykonać wszystkie zadania pozostawione przez nauczycielki. Rozstrzygnięty został również „Szkolny Konkurs na Najładniejszą Marzannę”. Wszystkim uczestnikom gratuluję i dziękuję za wzięcie udziału.
images[4]

DSC_0967 (2)

DSC_0938 (2)

DSC_0942

DSC_0945 (2)

DSC_0948 (2)

DSC_0955

DSC_0957

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>