MegaMisja ogłasza konkurs

orange-mm
Drogie dzieci Psotnik nie ma się w co ubrać.

Sprawa jest poważna. Psotnik zaczął przeglądać swoją wirtualną szafę i okazało się, że potrzebuje nowych ubrań, nie tylko na zimę. Julka i Kuba przez chwilę zastanawiali się co by tu zrobić… Może pożyczyć mu swoje ubrania? Ale będą przecież na niego trzy razy za duże! W końcu Julka wpadła na świetny pomysł. Trzeba poprosić dzieci ze świetlicy o pomoc, one są przecież najlepszymi pomocnikami na świecie!
Dlatego właśnie w imieniu Julki i Kuby ogłoszony został konkurs na ubranie dla Psotnika. Zaprojektujcie dla niego całkiem nowy strój!

Z czego składa się taki strój?

& fryzura albo nakrycie głowy np. czapka, korona itp.
& koszulka, bluzka, sukienka lub kombinezon
& spodnie, spódnica
& buty
& akcesoria np. torebka, biżuteria, piłka, rakieta do tenisa
& coś na ogon :)
Pomożecie naszemu stworkowi i wymyślicie dla niego mega ubranie?

Z pośród wszystkich zostanie wybrany 1 najlepsze strój. Gdyż każda świetlica wysyła tylko jeden projekt wykonany w grupie lub indywidualnie przez ucznia. Stroje rysujemy na kolorowance Psotnika, którą otrzymaliśmy na profilu świetlicy w 2 etapie po 3 zadaniu, obok opisujemy elementy ubrania. Pamiętajcie o podpisaniu waszych prac, żebyśmy wiedzieli kto jest ich autorem. Prace można składać do 20 stycznia u Pań na świetlicy. Na wszystkich uczestników konkursu czekają nagrody.

Nie dajcie się prosić, pomóżcie Psotnikowi się ubrać!

Pozdrawiamy
Mariola Zamoryn i MegaMisja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>